“Ju veç po shitni” thotë Blleki në këngën e re

0
219
Reperi nga Gjilani, Blleki ka publikuar këngën e re.

“Ju veç po shitni”, mban titullin projekti i ri muzikor i lansuar nga reperi i njohur, Blleki, shkruan lajmi.net

Tekstin e këngës e ka shkruar Blleki, producimin e ka bërë K-Master kurse për videon është përkujdesur, Genc Ahmeti.

Blleki tash e një kohë është pjesë e grupit “PINT”, bashkë me Lyrical Son dhe Mc Kreshën.