Ju kujtohet vajza e shpallur më e bukur në botë? Ja si është tani (FOTO)

0
452

Thylane Lena-Rose Blondeau ishte vetëm 10 vjeçare kur ajo u bë një nga emrat më të rinj ndonjëherë modele të shfaqet në revistën Vogue.
Lena u shfaqën në Vogue France para se të hynte në adoleshencën e saj pasi ajo ishte zbuluar për bukurinë e saj në Jean Paul Gaultier Shoë.
E bija e futbollistit francez Patrick Blondeau dhe TV prezantues Veronika Loubry, Thylane filloi modelimit në moshën pesë vjeç. Shikoni fotot