Ju duket e bukur kjo 22-vjeçare? Zbuloni se çfarë fshihet pas fytyrës me make up

0
253

Sophia nga Lincolshire është vetëm 22 vjeç, por vuan nga një sëmundje e rëndë e lëkurës e quajtur psoriasis, e cila shkakton skuqjen dhe irritimin e lëkurës.
Sikur të mos i mjaftonin dhimbjet që i vijnë nga irritimi i shpeshtë i lëkurës, 22-vjeçares i është dashur të përballet edhe me talljet apo komentet negative të njerëzve.
Gjithsesi ka një lajm të mirë. Së fundmi Sophia e ka kuptuar që make up-i bën mrekullira dhe ka vendosur ta aplikojë edhe në fytyrën e saj për ta fshehur disi sëmundjen.
A ia ka dalë? Unë mendoj se po, po ju? Jepni komentin tuaj pasi t’i shihni fotot e Sophias