Jonida Maliqi i përshtatet çdo stine, kaq me stil duket sot!

0
202

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret që gjithnjë na shfaqet me stil.

Prandaj ajo me të drejtë konsiderohet edhe si femra më me stil shqiptare.
Jonida është tejet aktive në rrjetin e saj social Instagram, ndërsa së fundmi ka postuar dy fotografi ku tregon se si duket sot, shkruan Indeksonline. Me një pallto të zezë, e kombinuar shumë mirë me patika dhe çantë sportive, këngëtarja e dëshmon edhe një herë që di të jetë gjithnjë In me trendet e fundit.