Jess shkëlqen në të zeza në Londër

0
216

Ajo është një ish yll e njohur për pasionin për palestrën.

Dhe Jess Wright tregoi rezultatet e ushtrimeve derisa arriti në premierën e Mary Poppins Returns në Royal Albert Hall në Londër të mërkurën, përcjell Bota sot.

Ish ylli 33 vjeçar i TOËIE dukej për mrekulli në të zeza, përplot stil dhe elegancë.

Me flokët e mbledhura dhe e grimuar, ajo mori gjithë vëmendjen./BS/