Ja si dukeshin VIPAT SHQIPTAR kur ishin 18 vjeç dhe me flokë të palyer…(FOTO)

0
547

Luana Vjollca: Luana Vjollca është shndërruar prej kohësh në një bionde simpatike por ajo ka debutuar në skenat shqiptare si brune. Që prej kohës që u shfaq si velinë në “Fiks Fare”, Luana kishte flokun e saj gështenjë.

Enca Haxhia: Floku natyral i Encës i bëri xheloze të gjitha femrat deri vonë kur këngëtarja vendosi t’i lyente ato me fije të kuqe. Edhe me ato fijet e çuditshme, ajo sërish ia arriti t’i bindë vajzat e reja të guxonin me flokët e tyre.

Dua Lipa: Po Dua Lipa i ka lyer ndonjëherë flokët?! Është e vështirë t’i përgjigjemi kësaj pyetje, pasi gjetëm këtë foto me flokët gështenjë të errët njësoj siç i ka dhe sot.