Ja si dukej Learta para se të martohej (FOTO)

0
335

Learta Jakupi është një nga nuset më të famshme të estradës pasi u martua me djalin e Shyhrete Behlulit, Kushtrimin.

Pas ceremonisë e cila mbushi faqet e gazetave rozë fotot e Leartës edhe më tej vazhduan të komentohen.

Por a ka qenë gjithmonë kaq e bukur edhe kur ka qenë më e re?

Gazeta Blic sjellë disa foto nëpër kohë dhe vleroësojeni vet./10minuta/