Ja si dhe kur nisi miqësia mes Noizyt dhe Ledrit

0
243

Por të tillë, Ledri dhe Noizy nuk kanë qenë gjithmonë, shkruan lajmi.net

Emisioni ‘Mirage’ ka përgatitur një storie ku filtet për ‘diss-at’, miqësitë dhe armiqësitë mes reperëve shqiptarë.

E kur jemi të miqësitë, ajo më interesantja është mes Ledrit dhe Noizyt. Si ka nisurr rrahja mes tyre, ‘diss-at’ përmes këngëve dhe miqësia e dueti që kanë sot, mund ta kuptoni në videon më poshtë.