Ja me kë u martua ish i dashuri i Xhesikës

0
353

Ata ishin një nga çiftet më të bukura të showbizit shqiptar.

Në vitin 2016, u raportua se modelja shqiptare Xhesika Berberi dhe i dashuri i saj Evaldi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan Syri Kosova.

Shkak për ndarjen e çiftit u përfol se ishte largësia për shkak se Xhesika nisi karrierën e saj si modele në ShBA, ndërsa ai jetonte në Tiranë.

Si do që të jetë, jeta vazhdon dhe dashuria rilind përsëri në zemrën e njeriut.

Siç duket kjo i ka ndodhur Evaldit i cili është kurorëzuar me një vajzë e quajtur Fiona, e cila është shumë e bukur po ashtu.