Ja cilat FOTO të Lori Hoxhës marrin më shumë pëlqime në Instagram

0
166

Lori Hoxha është një ndër personat më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe publikon vazhdimisht foto, ku shfaqet në udhëtime të ndryshme, e veshur me rroba të markave të ndryshme.

Dhe meqënëse vitit po i afrohet fundi, Lori ka bërë një «rezyme» të postimeve të saj në Instagram, ku duket se fotot ku shfaqet me bikini marrin më shumë like.

«Fotot gjysmë e zhveshur» ka shkruar Lori teksa e ka shoqëruar përshkrimin me një emoji duke qeshur.