Ja çfarë i ndodhi Violetës në një dasmë ku ishte e ftuar të këndojë

0
238

Këngëtarja Violeta Kajtazi ka qenë e ftuar në një intervistë për emisionin ‹Mirage›, të premtën që kemi lënë pas.

Në intervistën e saj, Violeta foli për projektet e fundit, jetën private dhe për këngët që planifikon t’i sjell këto ditë.
Ajo është shumë e angazhuar në dasma dhe ahengje të tjera familjare, në të cilat padyshim që ka rast kur i ndodhin ngjarje interesante. E një të tillë, Violeta e ka ndarë për ‘Mirage’, ku tregon se çfarë i ndodhi në një dasmë ku ishte e ftuar të performonte.Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 1:41 dhe mësoni se çka i ka ndodhur Violetës në dasmën ku këndoi.