Ish-missi shfaqet “përvëluese” në kalendarin e ri

0
191

Ajo ka rritur vetbesimin e saj që nga ndarja me Pete Wicks.

Dhe bukuroshja e “TOWIE” Shelby Tribble, ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve në kalendarin e ri, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish-miss Britania, ka treguar format e saj të tonifikuara dhe tejet seksi, derisa ka pozuar me costume plazhi për kalendarin 2019./BS