Ish-deputetja në dasmë publikon një FOTO që nuk duhej!

0
241

Ish-deputetja e PDIU-së Mesila Doda ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet mjaft provokuese.

Në këtë foto Mesila ka ekspozuar gjoksin dhe gjithashtu pjesë nga tualeti e saj.

Në këtë foto ish-deputetja duket mjaft në formë, ndërkohë që ka qenë e ftuar në një dasmë.

Ju kujtojmë që Mesila, pasi vendosi të largohet nga Partia Demokratike, partia me të cilën edhe nisi karrierën e saj si deputet deri në vitin 2015, kohë kur vendosi t’i bashkohej partisë PDIU, por në zgjedhjet e 2017 nuk mundi të fitonte më vendin e e saj në parlament.  /SYRI.NET