I ëndrrave, real dhe i çuditshëm: Lojtarët me të cilët Liverpooli mund të zëvendësojë Coutinhon

0
213

Tashmë afati kalimtar i janarit ka filluar të marrë formë dhe Philippe Coutinho më në fund është lojtar i Barcelonës.

Klubi katalunas ka paguar 160 milionë euro dhe në ditët në vazhdim pritet të vijë edhe prezantimi i lojtarit.

‘Katërshja fantastike’ Sadio Mane, Mohamed Salah, Roberto Firmino dhe Coutinho kanë çelësi i suksesit për Reds këtë sezon në Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve.

Por, me ikjen e Cout gjërat do të ndryshojnë, por Liverpooli menjëherë ka filluar të mendojë për një zëvendësim. Ndërsa, më poshtë keni lojtarët që mund të vijnë në Anfield në vend të brazilianit. /Telegrafi/