I dehur maltreton dhe kërcënon anëtarët e familjes

0
231
Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në gjendje të dehur ka maltretuar dhe kërcënuar anëtarët e familjes se do t’i largojë nga shtëpia.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/