Horoskopi i të enjtes, 7 shkurt

0
216

Dashi-Nervozizmi do të dominojë gjithë këtë ditë, për shkak të ndikimit negativ të Venusit. Reflektoni dhe bëni zgjedhjet e duhura, duke dëgjuar këshillat e vlefshme që do ju japin.

Demi-Të lindurit e kësaj shenje i pret një ditë e mbushur me momente tensioni. Qetësia dhe diplomacia, do ju lejojnë që të menaxhoni më mirë situatat kritike me të cilat do të përballeni.

Binjakët-Do të jeni të karakterizuar nga një lloj lodhjeje fizike dhe psikologjike. Bëni kujdes maksimal, për gjërat që kanë vërtetë rëndësi për ju.

Gaforrja-Këshillohet që të jeni më shumë të përqendruar në sferën profesionale. Në sferën e ndjenjave mund të përballeni me disa probleme. Po ashtu nuk përjashtohen disa zgjidhje drastike.

Luani-Gjatë kësaj të enjteje bëni mirë që të qëndroni sa më larg konflikteve dhe tensioneve në të gjithë sektorët. Kjo nuk është aspak një ditë pozitive.

Virgjëresha-Do të jetë një ditë pozitive në çdo drejtim. Suksesi dhe arritja e objektivave të rëndësishëm, do të shoqërojnë gjithë të lindurit e kësaj shenje.

Peshorja-Kjo ditë nuk është një prej më të favorshmet, pasi ka ende prani ndikimesh negative nga ana e yjeve. Sugjerohet që gjatë kësaj të enjteje, të përqendroheni maksimalisht në sferën sentimentale.

Akrepi-Parashikohet një ditë e mbushur me luhatje humori në çdo sektor. Rigjetja e qetësisë do të jetë e domosdoshme për të përballuar një periudhë teranzitore.

Shigjetari-Të lindurit e kësaj shenje duhet të gjejnë forcat dhe energjinë për t’iu përkushtuar më shumë sferës profesionale. Parashikohen momente kritike, sidomos sa i takon dashurisë.

Bricjapi-Parashikohet një e enjte e mbushur plotë me pozitivitet dhe situata të favorshme. Yjet do ju ndriçojnë rrugën, duke favorizuar çdo drejtim tuajin.

Ujori-Duhet të përkushtoheni më shumë në sferën sentimentale, për të kaluar disa situata kritike. Gjatë kësaj të enjteje duhet të përqendroheni në rikuperimin e energjive.

Peshqit-Do ju duhet që të jeni më shumë të përqendruar në sferën profesionale, duke lënë mënjanë një moment të vështirë të jetës sentimentale. Vetëm në këtë mënyrë do arrini që të ngrini krye.