Haradinaj zgjedh kartolinat unike, punuar nga disa fëmijë specialë

0
195

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ia ka kushtuar ditën e sotme, të dielën, dërgimit të kartolinave. Dhe ai i ka zgjedhur siç shprehet vetë, unike.

«Në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome, këtë vit kam përzgjedhur kartolinat unike të punuara nga ta me shumë dashuri dhe përkushtim për festat e fundvitit›.