Gulsereni e çmend Xhihanin në këtë fustan, kaq joshëse duket!

0
384

Dy aktorët më të famshëm turk dolën para publikut së bashku. Të dy ishin protagonistët në serialin e shumëshikuar ‘Paramparca’.
Serial ky që mblodhi pas vetes edhe shumë fansa shqiptarë, pati një bujë të madhe në mediet turke.
Aktorët e këtij seriali janë më të përfolurit për shkak të famës dhe karrierës së pasuaruar që kanë, e padyshim në këtë listë kryesojnë Nurgul Yesilcay dhe Erkan Petekkaya, përcjell ORAinfo.

Një fustan i kaltër ishte zgjedhja e Gulseren-it, me të cilin i ‘çmendi’ të gjithë ata që e panë. Aktorja citohet në media shpesh për shkak të pamjes karakteristike që ka.