Gulseren rrëzohet midis skenës, shikoni si bie në gjoksin e Xhihanit!

0
421

Nurgul Yesilcay dhe Erkan Petekkaya janë kolegët më të mirë të serialit të famshëm ‘Paramparça’, të cilët fituan simpatinë e të gjithë shikuesve të këtij seriali.

Dy aktorët patën edhe shumë paraqitje të përbashkëta për media pasi përfunduan xhirimet e serialit ku të dy kishin rolin kryesor, përcjell ORAinfo.

Ata u përballen me një skandal para medieve. Ishte aktorja joshëse e cila e humbi ekuilibrin dhe përfundoi në gjoksin e kolegut të saj, i cili u mundua me gjithë qenien që ta mbulojë atë.

Kjo ngjarje u komentua gjatë në mediet turke, që më shumë se humbja e ekulibrit të Gulseren, u komentua gjesti bujar i Xhihanit./ORAinfo/

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-13 03:43:40Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com