Greta Koçi më në fund vesh fustanin e nusërisë!

0
298

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Greta Koçi, përveç muzikës si profesion parësor, tashmë ka filluar të merret edhe me biznes sëbashku me motrën e saj Enin.

Ka të bëjë pikërisht me fustanet elegante, për të cilat çdo ditë e më tepër kemi rastin t’i shohim motrat e famshme me shumë stil, shkruan Kosovarja.

Madje, për t’u bërë reklamë atyre, si duket nuk kanë nevojë të angazhojnë as edhe ndonjë modele me super linja, pasi që Greta dhe Eni veçohen për diçka të tillë, sidomos kur tani kanë marrë me seriozitet këtë pjesë, duke ushtruar në palestër për të fituar epitetin e të qenit femër seksi.

Ndër postimet e shumta, Greta kësaj radhe ka publikuar një foto, teksa shihet e veshur me fustan të bardhë, e që natyrisht është nga atelia e saj e fustaneve.
Duket aq bukur, sa të bën të mendosh pse akoma nuk ka veshur fustanin e bardhë ngaqë i shkon kaq përshtati.