Greta Koçi e mahnitshme në paraqitjen e fundit!

0
430

Është thënë shumë herë për të se vitet kanë ndaluar në moshën kur Greta Koçi ishte 16 vjeçe!

Dhe, duket se nuk kanë gabuar, shkruan “Kosovarja”. Pavarësisht se ajo tashmë mund ta ketë një moshë rreth të 30-tave, këngëtarja Koçi akoma duket shumë e freskët në aparencë. Edhe fotot e fillim vitit 2018, na e sjellin Gretën shumë të bukur dhe vërtet mahnitëse! Ajo shfaqet tamam si një vajzë e cila bënë këshilla me veshjen e saj për gocat tjera se si të vishen.

ë foton që krejt në fund Greta e kishte hedh në instagram, shihet me një palë xhinse të shkurtra por që edhe nga pjesa e poshtme ka një shtesë. E me këtë pamje Greta vërtet ka rrezikuar shumë, ose të merr komente shumë pozitive ashtu edhe sikurse ndodhi, ose të përqeshet nga masa, gjë që nuk ndodhi.

Ja dhe foto në fjalë, si mendoni ju po duket bukur Greta?/Kosovarja/