Gold AG publikon fotografi me Rexhep Selimin

0
212

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG është shumë i njohur në media për projektet dhe aktivitetet e tij.

Ai shumë shpesh shihet me politikanë të njohur shqiptar kurse së fundi ai është parë me deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi.

Këtë “selfie” Goldi e ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram” kurse duket që të dy ata kanë një miqësi të mirë.