“Goditëm”, balada e re nga Aida Doçi (Video)

0
249

Aida Doçi e ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Goditëm”.

Këngëtarja e kishte paralajmëruar baladën e saj të re javë më parë dhe tash e ka sjellë për fansat e saj.

Videoja e publikuar në YouTube është në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit, ndërsa dashamirët e muzikës saj kanë mundësinë ta dëgjojnë një tjetër baladë të interpretuar mirë.

https://www.instagram.com/aidadoci1/

Bimi e ka bërë muzikën e kësaj kënge me tekst të shkruar nga Ghulo.

Nexhat Mujovi – Virusi është kujdesur për orkestrimin e baladës “Goditëm”.