Gjiko i pakujdesshëm në plazh, ‘digjet’ nga dielli në Maldive (Foto)

0
197

Reperi i njohur Gjiko dhe e dashura e tij, Elita Rudi, i kanë dhënë së fundmi vetes një pushim të merituar.

Ata po kalojnë së bashku disa ditë jo-produktive në ishujt e largët të Maldives.

Dyshja e njohur kanë ndarë me fansat e tyre në rrjetet sociale, imazhe të ndryshme nga çastet e ëmbla dhe relaksuese që po kalojnë së bashku atje.

 Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet në një anije lundruese, teksa lyhet me kos, kjo pas djegieve të marra nga dielli.