Gjiko dhe Elita shijojnë momente romantike në pushime (Foto)

0
902

Elita Rudi dhe i dashuri i saj, Gjiko, janë duke i vazhduar pushimet në ishujt Maldive.

Prezantuesja dhe reperi i njohur kanë publikuar imazhe në rrjetet sociale që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e tyre.

Në një pozë të publikuar nga këngëtari i hitit “Papuqe Gucci”, çifti shfaqet shtrirë në plazh, ndërsa përshkrimi që e shoqëron është i zakonshëm për humorin e Gjikos.

“I kam thënë zemrës time se nuk do të përlahemi në det”, ka shkruar reperi.

Elita e ka publikuar një tjetër fotografi, në të cilën ndodhet në krahët e Gjikos në një çast romantik.

 Bukuroshja e ekranit më herët e ka publikuar një tjetër imazh, ku shfaqet mjaft atraktive.