Gjakovarja me revole në brez

0
207

Një femër është arrestuar në Gjakovë, pasi gjatë kontrollimit në shtëpinë e saj, në brez, iu është gjetur dhe konfiskuar një revole 7.65 mm, me tetë fishek.

Është njoftuar Prokurori dhe me urdhër të tij e dyshuara pas intervistimit është liruar. Rasti po hetohet nga Polica.