Gena rrëfen: Kur të lë muzikën do të bëhem…

0
273

Gena është një këngëtar shumë i dashur për publikun.

Me plot energji dhe pozitivitet atë e gjejmë në skenat e mëdha por këtë puntatë e kemi sjellë në “Thumb” në Abc Neës, për të na rrëfyer të gjithë të pathënat e tij. I pyetur nëse ka menduar se çfarë do të bëjë pasi të heq dorë nga muzika, ai na ka treguar për një tjetër pasion të tij. “Do më pëlqej të merrem me pikturë sepse pikturë kam mbaruar e kam zgjidhur pjesën tjetër. Piktura është diçka e bukur e do rri të relaksohem”.- ka thënë Gena për mikrofonin e Thumb./Blitz