Gati projekti më i ri nga Gjiko

0
419

Disa ditë më parë iu njoftuam për një projekt të ri nga Gjiko.

Tashmë kënga e re e punuar në studion e RedBox Entertainmet, është gati dhe pritet që shumë shpejt të publikohet.

Kjo u bë e ditur nga vet artisti i cili ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, por pa treguar ndonjë datë të saktë.

Ajo çka dihet është se klipi është finalizuar, kështu që “Papuqe Gucci” pritet të lansohet brenda pak ditësh.