FOTO/Mihrije Braha ju uron festat e fundvitit….

0
1346

Ajo është e martuar me këngëtarin Naim Abazi të cilën njihen si njëri ndër ҫiftet më të dashuruara.

Mihrije gjithashtu cilësohet si njëra ndër këngëtaret më seksi edhe përkundër moshës së saj.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me anë të fotografisë së postuar, në të cilën po duket si një nanadimreshë seksi.

Në foton në fjalë ajo që bie në sy janë buzët e saj të cilat i ka lyer me plot shkëlqim…

Ajo njihet për kreativitetin e saj në prezantime të emisoneve si dhe për elegancën e përherëshme.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” në të cilën duket më e re se mosha që vertetë e ka.