FOTO/Mihrija duket shumë në formë edhe përkundër viteve

0
193

Mihrije Braha po vazhdon që të postoj fotografi në llogaritë e saj në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.
Kështu ka vepruar edhe sot duke postuar një të tillë në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim të veshur me një fustan të bardh dhe të shkurtë.Trupi i Mihrijes duket shumë në formë edhe përkundër viteve kurse ajo ka treguar se kujdeset shumë për shëndetin dhe pamjen e saj.