FOTO/Aktorja e ‘O sa mirë’ dëshmon edhe këtë herë se është shumë joshëse

0
567

Bukuroshja nga Klina momentalisht është femra më e komentuar në shoubizin shqiptar.
Bëhet fjalë për Arta Elezaj e cila komentohet për çdo paraqitje të zjarrtë e madje tejet provokuese.

Këtë na tregon çdo ditë me imazhet e njëpasnjëshme të cilat i publikon në rrjetet sociale.E në këto të fundit ajo shfaqet tejet e ekspozuar me gjoks dhe të pasme tejet të mëdha.

Ajo është pjesë e serialit më të pëlqyer vendor ‘O sa mirë’ në rolin e XhakArtës e cila duket shumë e veçantë. Ndryshe, Arta cilësohet si rivale e Xhesikës ku janë në konkurrencë me njëra-tjetrën.Mund të themi se edhe në fushën e modelingut Arta është tejet e zonja e madje duke mos lënë anash as profesionin e juristes./Blic