FOTO/ Vdes nga mbidoza reperi i njohur

0
233

Reperi Lil Peep, emri i vërtetë i të cilit është Gustav Ahr, ka vdekur nga mbidoza drogës.

21-vjeçari vdiq mbrëmjen e të mërkurës, ndërsa  vdekjen e tij e ka konfirmuar edhe menaxheri i reperit, Chase Ortega.

Lil Peep njihet për këngët “Benz Truck” dhe ‘Awful Things’.