FOTO/ Vajza e ish-deputetes shqiptare bëhet nuse

0
283

Ada Deda është shndërruar në një nga modelet më të suksesshme të momentit.

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda së fundmi ka publikuar një foto, ku është  veshur me fustan nuserie.

Bukuroshja 19-vjeçare nga Tirana është studente e vitit të dytë të gazetarisë në Universitetin e Tiranës.

Mendohet se ajo tërhequr vëmendjen e një  shtepie mode në New York dhe agjenti i saj është në termat e fundit të nënshkrimit të një kontrate miliona dollarëshe.

Image