FOTO/ The Rock nderohet me yll

0
199

Dwayne “The Rock” Johnson u nderua me yll në Bulevardin e Famës!

Në këtë ceremoni që u zhvillua të mërkurën, aktori 45-vjeçar dukej tërheqës në një kostum elegant, i shoqëruar nga e dashura e tij shtatzënë Lauren Hashian dhe vajza e tyre njëvjeçare Jasmine.

Po ashtu në shoqëri të tij ishte edhe kolegu i tij aktor Jack Black.

“Një ditë e paharruar. Jam njeri me fat dhe shumë mirënjohës që kam afër familjen, njerëzit e dashur, miqtë dhe fansat për ta ndarë së bashku këtë moment historik”, shkroi Dëayne në Twitter.