FOTO/ Shikojeni si dukej Alberie Hadergjonaj 20 vite më parë

0
234

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj aktualisht është njëra ndër femrat që po i sfidon vitet.

Emri i saj përveç për projekte muzikore komentohet shpesh edhe sa i përket stilit të veshjes, ekspozimit të gjoksit dhe ruajtjes së linjave.

Mirëpo janë të paktë ata që e dinë se si dukej ajo vite më parë, para më shumë se 20 vitesh.

Për t’i hequr dyshimet se Albëria ka qenë gjithnjë një zonjë e vërtetë, vajza e saj Anxhelina e ka publikuar në Instastory një fotografi të rrallë.