FOTO/ Shifra marramendëse/ S’do ta besoni sa ka kushtuar ora e Blerin Destanit

0
216

Aktori i njohur Blerim Destani është një prej personazheve më të komentuar të showbizit.

Ai gjithashtu komentohet shpesh për shpenzimet marramëndese që bën për veshjet e tij, gjithashtu dhe për fiksimin e tij që ka pas orëvë të shtrenjta.

Faqja në ‘Instagram’ e “WhatTheyWering” ka zbuluar së fundmi dhe shumën marramëndese të orës që aktori mban në dorë.

Ora është markës së njohur ‹richardmille› dhe ka kushtuar plot 100.000 euro.