FOTO/ Lori Hoxha nuk duron dot më…! Shikoni çfarë planifikon

0
381

Nuk është diçka e re që trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha i adhuron udhëtimet dhe këtë fakt e tregon edhe kur nuk është në një tillë.

Duket se temperaturat e ditëve të fundit dhe moti me shi, e kanë bërë Lori Hoxhën të kujtojë një nga udhëtimet e saj me jaht.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet pikërisht në jaht dhe krahas saj ka shkruar se dita e sotme është mjaft e ftohtë.

Ndoshta Lori ka nisur planifikimet për “arratisjen” e radhës…