FOTO/ Krejt pa pritur morëm vesh që Morena Taraku është fejuar

0
221

Ditë më parë këngëtarja me anë të një postimi tregoi se meqënëse Shën Valentini po afron, ka filluar të mendoj për dhuratën që do ti bëj të dashurit.

’14 shkruti po vjen dhe unë›:

Ndërkohë që kërkon në Google ‘Dhurata më të mira dhe të shtrenjta për të dashurin tim’ duke lënë të kuptohet se këngëtarja tashmë është në një lidhje.

Dhe sot Morena pa pritur tregon se është fejuar.

Ajo publikoi një foto ku tregonte në unazë gjigande në gishtin e fejesës.

“Unë thash PO”, shkroi këngëtarja mbi foto, duke bërë me dije se është fejuar.