FOTO/ Gjendet i vdekur gazetari që zbuloi lidhet e Sorosit me komunistët

0
250

Në Suedi gjendet i vdekur gazetari që po zbulonte lidhjet e Soros me politikën e komunistëve!!! Shpërthen revolta në rrjetet sociale dhe në qytetet suedeze!

Gazetari Bechir Rabani u gjet i vdekur nga një «atak i papritur në zemër» në 17 Dhjetor.

Ai ndërroi jetë pikërisht në ditët kur do nxirrte investigimin e tij për lidhjet e George Soros me organizatat e ekstremit të majtë Expo të komunistit milioner Robert Aschberg (pasuria e të cilit erdhi nga financimi i Bashkimit Sovjetik për të gjyshin e tij në vitet ’20)!