FOTO/ Destinacione të rrezikshme, por këta fotografë s’ka asgjë që mund t’i ndalë

0
340

Duhet të kesh shumë pasion dhe guxim për të realizuar foto spektakulare.

Fotografët e vënë veten në rrezik, për foto që ia vlen të admirohen, shkruan lajmi.net

Që nga ngjitja  në akullnajë, deri tek praktikimi i jogës në shkëmbinj të lartë dhe të thepisur, aventurat e tyre shkojnë varg dhe nuk ka asgjë që mund t’i ndalë.

Destinacione të bukura të cilat i kanë shpërndarë fotografët nga e gjithë bota, ju mund t’i shihni më poshtë.