FOTO/ Brenda viles luksoze të Ermal Mamaqit

0
378

Vila luksoze e Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës në kompleksin “Rolling Hills” u kometua gjerësht në media disa muaj më parë.

Ndërsa së fundmi moderatori ka i “Xing me Ermalin” ka publikuar pamjet e para nga shtëpia, që ndodhet në periferi të kryeqytetit.

Teksa shfaqet në foto, të publikuara nga Xing .al duke luajtuar me djalin shihet qartë edhe disa pjesë të shtëpisë.

Sakaq, në shtëpinë e Mamaqit, po ashtu kanë ardhur edhe atmosferat e festave të fundvitit, teksa shihet pema e Krishtlindjeve.