FOTO/ Angelina po ‹thahet› çdo ditë e më shumë, shikoni si është ‹katandisur› së fundmi

0
242

Aktorja e njohur, Angelina Jolie, edhe kësaj radhë u pa përplot elegancë, teksa u shfaq në Los Angelos.

Jolie, e cila ka kohë që u divorcua nga bashkëshorti i saj, aktori i famshëm Brad Pitt, u pa teksa po shoqërohej me disa miq meshkuj.

42 vjeçarja, për të cilën vitet janë vetëm numër, po mbante të veshur një xhaketë ngjyrë qymyr druri ndërsa e kishte kombinuar me një fustan të zi.

Si gjithnjë nuk i mungoi dhe stili i mahnitshëm i veçantë i flokëve të saj!