Floriani i vogël e marton motrën. Kështu duket nusja…

0
340

Ndonëse është rritur e është bërë burrë, publiku ende e njeh si Floriani i vogël i hitit «Ngjyra e kuqe», shkruan «Kosovarja».

Floriani ka lindur e është rritur në një familje të varfër, por falë talentit dhe angazhimit të madh në muzikë, ai ka arritur ta përmirësoj jetën e familjes. Floriani disa herë i ka prezantuar prindërit, por edhe vëllezërit e motrat. Ai, thotë se është shumë i lidhur me familjen, shkruan «Kosovarja».
Këngëtari sot e ka martuar motrën, të cilën e ka uruar edhe publikisht./Kosovarja/