Flora Gashi iu prezanton me familjen e saj të ngushtë

0
1444

Këngëtarja Flora Gashi është njëra ndër këngëtaret tona e cila ka një zë shumë të mirë, shkruan “Kosovarja”.

Flora njihet si njëra ndër këngëtaret tona e cila këndon më shumë muzikë popullore dhe “live”. Ajo ka një mori këngësh të bukura të cilat dëgjohen dhe pëlqehen nga fansat e saj shumë. E së fundmi Flora ka bërë publike një foto ku shihet me bashkëshortin dhe fëmijët e saj.

Foton në fjalë ajo e shoqëron me këtë shkrim të bashkëngjitur: “My Family”, duke e shoqëruar edhe me katër zemra. Duke lënë të kuptohet se në zemrën e Florës më së shumti bëjnë pjesë dy fëmijët e saj dhe bashkëshorti. Në këtë foto që do e shihni tani, familja duken shumë bukur.