Flor Binaj i habit të gjithë: Nëse nuk do kisha njohur gruan, do isha lidhur me këtë moderatore të njohur!

0
1234

Ai është shumë i preferuar për publikun dhe rolet e tij të pafundme janë pëlqyer gjithmonë, por mbrëmjen e kaluar u bë protagonist me Aurela Hoxhën në “Shiko kush luan”.

Bëhet fjalë për Florjan Binajn, i cili është një nga aktorët më të dashur të “Portokalli”-së dhe i cili prej 15 vitesh ngjitet në skenën e shfaqjes së humorit.

Në një zgjedhje mes sfidave ose pyetjeve, Flori preferoi këto të fundit dhe u pyet nga Aurela se, nëse nuk do të ishte njohur me gruan e tij, Sadinën, me cilën nga vajzat e ekranit do kishte krijuar një lidhje.

Aktori i talentuar i “Portokalli” e nisi përgjigjen e pyetjes me diplomaci, duke thënë se të gjithë vajzat shqiptare janë të bukura, por në fund nuk i ka shpëtuar pa dhënë një emër konkret.

“Nëse nuk do kisha njohur Sadinën në Lice, do isha lidhur me Bora Zemanin” – është shprehur në fund Florian Binaj.