Fliste në telefon gjatë vozitjes, përplaset për kamion dhe një veturë (Video)

0
274

Craig Barlow nga Nottingham i Anglisë, është përplasur për pjesën e pasme të një kamion dhe ka goditur lehtë një veturë, derisa po e përdorte telefonin mbi timon.

Shoferi 34-vjeçar dëshironte të tejkalonte dhe lëvizte me shpejtësi, ndërsa në të njëjtën kohë po e shfrytëzonte edhe pajisjen e zgjuar për komunikim, transmeton Telegrafi.Askush nuk është lënduar në këtë aksident, ndërsa Barlow pritet që së shpejti të paraqitet para drejtësisë.

Për më shumë, shikojeni videon. Telegrafi/