Fjolla Morina ‘akuzon’ Morenën: O hajn i Vranjevcit…

0
229

Këngëtarja Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi nga Stambolli, e cila u pëlqye dhe u komentua shumë nga ndjekësit e saj, shkruan lajmi. Por, një koment që të bie në sy është ai i këngëtares Fjollca Morina e cila i shkroi diçka të çuditshme Morenës. “O hajn i Vranjevcit hahahahaha”, ka shkruar Fjolla mbi fotografinë e këngëtares, e cila duhet të jetë batutë që dyshja e përdorin me njëra-tjetrën dhe ia dinë kuptimin vetëm ato.Fjolla Morina së fundi po merr pjesë në “Kënga Magjike 2017”, ku u paraqit me këngën “Culo” në bashkëpunim me Blastan.