Fjalët e Ibrahimovic për fitoren e Anthony Joshuas

0
332

Edhe ylli i futbollit Zlatan Ibrahimovic ka qenë i pranishëm në Cardiff për të ndjekur meçin Joshua – Takam.

Ibra është parë edhe para meçit me Joshuan, pra është shok me të dhe bënte tifo për britanezin.

» Eshte djalë i fortë ky, e din se çfarë bënë në punën e tij. Kam qenë optimist se do të fitoj dhe jam i lumtur për të » . Këto kanë qenë fjalët e Ibrahimovic për Joshuan.