Fifi dhe Mc Kresha në një lidhje? Reagon për herë të parë Fifi

0
231

Psikopatja ime’ e Fifit dhe Mc Kreshës ka qënë një nga këngët më të pëlqyera të publikut dhe që ka arritur të marrë miliona klikime në Yotube.

Ata u nderuan dhe me çmimin ‘Best artist on web’ nga votimet në internet.

Teksa interpretonin këngën Fifi dhe Mc Kresha patën shumë kimi dhe shikime mes tyre gjë që bënë të përflitet se dyshja janë në një lidhje.

Në një intervistë për ‘Thumb’ Kresha iu përgjigj se është thjesht një aktrim ndërsa Fifi u përgjigj se jeta private nuk i përket askujt.

’Ne jemi dy shokë dy artistë, dy njërëz që kemi shumë kimi bashkë dhe kjo është shumë e rëndësishme.Të tjerat ndoshta nuk ju përkasin juve’ u shpreh Fifi.