Fejohet Taulant Xhaka, ja sa e bukur është bërë nusja e tij

0
354

Ka pak muaj nga moment kur e zyrtarizoi lidhjen e re por postimet e shpeshta e bënë që të kuptohet se kemi të bëjmë me një romancë të fortë e goxha serioze.

Nga ai moment i parë nuk ka vonuar shumë dhe Taulant Xhaka është fejuar!

Urime FEJESA vllau jem💍❤️ @tx.34

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Ceremonia ka ndodhur para dy ditësh dhe si çdo event tjetër i familjes Xhaka, edhe ky ka qenë goxha diskret pasi është kuptuar tek sot, falë postimeve nga protagonistët.